Užitečné informace

Informace o městě Litomyšl

Mezinárodní přehled dalších zařízení, restaurací, zajímavých míst a mapu Litomyšle naleznete na Google Earth a zadejte Litomyšl, Česká republika. Stránka umožňuje přiblížit si části města a kliknutím na různé symboly najít obchody, lékárny, restaurace atd.

Oficiální stránky Litomyšl (English version): Na této stránce najdete odkazy na všechny restaurace ve městě, z nichž některé mají vlastní webové stránky a jídelní lístky online. Ty jsou obvykle k dispozici pouze v češtině, takže budete muset použít program pro překlad webových stránek, jako je např. Google Translate.

USA - Metrický převod

Currency converter (daily rates)
Metric/US weights, measures, temperatures converter.

Jízdní řád vlaků

jizdni-radPokud potřebujete jet vlakem z/do Litomyšle (do/z České Třebové), navštivte stránku České dráhy. Chcete-li zjistit časy odjezdů, ceny jízdenek a objednat jízdenky a místenky, zadejte do políčka "Od" Praha hl.n. a do políčka "Do" "Česká Třebová" (označení nad písmeny můžete vynechat). Leave the “Via” box empty, enter the date and time and leave the setting on “simple search” unless you have special needs. Po kliknutí na tlačítko "Enter" se zobrazí vaše možnosti. Stránka vám také nabízí možnost zakoupit si jízdenky a rezervace míst předem k vytištění nebo do mobilního telefonu.

Protože do Litomyšle, která nemá vlakové nádraží, nejezdí žádné vlakové spojení, budete si muset vzít taxi. Zavolejte předem nebo se domluvte s pracovníky kanceláře, aby vám taxi zajistili, jinak je velmi pravděpodobné, že vám bude účtována značná částka.

Hotely v Litomyšli

aplausHotel Dalibor
Pension Petra

Hotel Panorama
Hotel Aplaus
Hotel Zlata hvezda

For other housing options, contact the Litomyšl Tourist Information Centre.

Uložit
Nastavit
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našeho webu. Pokud odmítnete používání souborů cookie, nedokážeme garantovat bechybnou funkci webu.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webových stránek a k pochopení toho, jak fungují.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Neccessary
Detects user behavior and optimizes site traffic
Smartlook.com
Povolit
Zakázat